שד' פל-ים 16, חיפה  |    חייגו עכשיו: 04-8677474   

תאונות דרכים

g

כבר יותר מ- 3 עשורים שמטפל משרדנו בתביעות פיצויים של נפגעי תאונות דרכים, ומקנה להם משענת משפטית איתנה למול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. אנו אמונים על פעילות מושכלת ונמרצת מול גופים אלו, ולאורך השנים הצלחנו להשיג עבור לקוחותינו פיצויים בסכומים גבוהים המגיעים להם על פי חוק. חשוב להדגיש כי מתוך עיקרון מייצג משרדנו אך ורק את הנפגעים ואינו עוסק בייצוג חברות ביטוח, כך שאיננו מצויים בניגוד אינטרסים ודואגים לטובתכם בלבד.

מי זכאי לפיצויים בגין תאונות דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים משנת 1975 קובע אחריות מוחלטת על נזקי גוף שנגרמו עקב תאונות דרכים. המשמעות היא שהנפגעים זכאים לפיצוי מהחברה המבטחת בגין נזקיהם, וזאת ללא קשר לגורם האשם בתאונה. כמו כן, במידה שמדובר בתאונת דרכים שהתרחשה בהקשר למקום העבודה לרבות לדרך מהבית לעבודה ומהעבודה הבייתה, ניתן ורצוי להגיש תביעה גם למוסד לביטוח לאומי, למען קבלת קצבה או תשלום חד פעמי והטבות נוספות. הפיצויים מורכבים מהסעיפים הבאים:

אובדן כושר השתכרות – בעלי נכות צמיתה עקב תאונת הדרכים זכאים לפיצוי בגין הפסדי שכר שייגרמו להם בעתיד, וכן הפסדי שכבר נגרמו בעבר.
סיעוד ועזרת הזולת – מימון של מטפלים בני משפחה ואחרים, וכן הוצאות אחרות נדרשות לצורך ניוד וסיעוד הנפגע.
טיפולים רפואיים – מימון טיפולים רפואיים (תרופות, ניתוחים אשפוזים וכדומה) במסגרת מערכת הבריאות, הקשורים לפגיעות שנגרמו בגין תאונת הדרכים.
כאב וסבל – מדובר בנזקים שאינם ממוניים אשר חישוב הפיצויים בגינם מסתמך בין היתר על מספר ימי האשפוז, גיל הנפגע ואחוזי הנכות שנקבעו לו.

חשיבותו של ליווי משפטי

למרבה הצער, חברות הביטוח הפרטיות וכן המוסד לביטוח לאומי נוטים להערים קשיים על הנפגעים, ואינם ממהרים לשחרר כספים. על פי רוב מדובר בהליך בירוקראטי מורכב אשר כל צעד בו עשוי להשפיע על דחיית או קבלת התביעה באופן מלא או חלקי. על כן, ישנה חשיבות עצומה בפנייה מהירה למשרדנו על מנת שנמליץ לכם על דרכי הפעולה הנכונות, נספק הנחייה בפנייה לרופאים, ונלווה אתכם בכל הליכי התביעה מול הביטוח הלאומי וחברות הביטוח. בתוך כך, אנו נדאג לאיסוף כל החומרים הרפואיים והפרטים הרלוונטיים לנסיבות התאונה, נבחן את זכאותכם לפיצויים ואת גובהם, ונבחר באסטרטגיה היעילה ביותר להתנהלות מול הגורמים המעורבים.

פנו אלינו

הקו המנחה את עבודת המשרד הוא חתירה להשגת פיצויים מרביים עבור לקוחותינו, בין אם דרך משא ומתן ובין אם בהגשת עררים או ניהול התיק בערכאות המשפטיות. אנו רואים חשיבות גדולה במלאכתנו ומכירים בנחיצותו של הפיצוי הכספי למען שיקומו של הנפגע והשבת חייו למסלול תקין.
על כן, לקוחותינו זוכים ליחס אישי וקשוב מטעם עורכי דין מנוסים ביותר, העושים ימים כלילות על מנת להשיג עבורם את המגיע להם כחוק. נשמח לעמוד גם לרשותכם ולספק לכם פרטים נוספים בנושא.

שכר טרחה- בחוק נקבעו מדרגות שכר טרחה המחייבות את כלל עורכי הדין

סקר לקוחות

לקוח יקר, אנו דוגלים במתן שירות איכותי לשביעות רצונך המלאה. על מנת שנוכל לשפר ולייעל עוד יותר את שירותינו, מובא לפניך שאלון קצר הנוגע לאיכות הסיוע המתקבל במשרדנו. דעתך חשובה לנו! נודה לך אם תמצא את הזמן למלא את הסקר.

לחץ לסקר