שד' פל-ים 16, חיפה  |    חייגו עכשיו: 04-8677474   

עורך דין דיני עבודה בצפון

לעבודות בהן אנשים עובדים יש רמת סיכון שונה, אך לכל אחד יכולה לקרות תאונה במהלך העבודה, וכמובן, בדרך אליה או בחזרה הביתה. אין לדעת מתי יתרחש אירוע שיפגע בכם ולכן, אנשים משלמים על ביטוח בזמן העבודה כדי לכסות את עצמם. עם זאת, כאשר מתרחשת התאונה, צריך לתבוע את חברת הביטוח כדי לקבל את הכסף וזה לא פשוט כמו שזה נשמע.

חברות הביטוח יודעות להערים קשיים, במיוחד במקרים שהם לא חד משמעיים. בנוסף, צריך להעביר טפסים רבים ולעבור מסכת בירוקרטיה ארוכה מתישה. בחלק מהמקרים, צריך אפילו להשתמש בשירותיו של עורך דין לדיני עבודה על מנת להשיג את המטרה הסופית – שהיא פיצוי הולם על פי חוק.

מציאת עורכי דין דיני עבודה בצפון היא משימה לא פשוטה, שכן עדיף למצוא את אלה עם ההתמחות הספציפית לתאונה שעברתם. תאונת עבודה מוגדרת כאירוע פתאומי וחד פעמי אשר מתרחש במהלך העבודה או בדרך אליה ו/או פגיעות שנוצרו כחלק מהתנאים במקום העבודה, כגון מחלות עור שונות, דרכי נשימה, סרטן ועוד. חשוב לדעת כי גם במקרים כי המחלה לא נמצאת ברשימת הביטוח הלאומי, אפשר לדרוש פיצויים, אך לשם כך, חייבים עורך דין טוב לדיני עבודה.

ותק וניסיון
לאחר התאונה, אפשר לתבוע את הביטוח וגם את המעביד. זה תלוי באופי הפציעה, היכן היא קרתה ולכן, חשוב להבין את המקרה לגופו כדי לדעת כיצד לפעול. כאשר מחפשים עורכי דין בחיפה דיני עבודה מגלים שדווקא בעיר הצפונית יש מגוון רחב של אנשי מקצוע העוסקים בתחום ויכולים לספק מענה מידי. יש להקפיד ולפנות לשירותיו של עורך הדין לפני שנמסרה גרסה לגורמים השונים, בין אם זו המשטרה, משרד העבודה ובין אם זה הביטוח הלאומי. מסירת מידע קריטי לגורם אחר, שאיננו עורך הדין, יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולפגוע משמעותית בסיכויו של העובד לקבל את המגיע לו.

זקוקים לשירותיו של עורך דין המתמקד בדיני עבודה? מתגוררים באזור הצפון ומחפשים כתובת מקצועית, מנוסה וגם אמינה שתוכל לסייע לכם בעקבות תאונת עבודה שחוויתם? עו"ד אלי הכהן, המתמחה בתחום, ישמח לסייע לכם בעניין ולספק לכם את המענה המשפטי שלו אתם זקוקים. לפרטים, צרו קשר בטלפון 04-8677474

סקר לקוחות

לקוח יקר, אנו דוגלים במתן שירות איכותי לשביעות רצונך המלאה. על מנת שנוכל לשפר ולייעל עוד יותר את שירותינו, מובא לפניך שאלון קצר הנוגע לאיכות הסיוע המתקבל במשרדנו. דעתך חשובה לנו! נודה לך אם תמצא את הזמן למלא את הסקר.

לחץ לסקר